Kuchyňa

Začnite svoju grilovaciu sezónu s elektrickým grilom a jeho výhodami

kontaktný gril WMF

Grilovacia sezóna je príležitosť na stretnutie rodiny, ale rovnako tak aj oživenie vlastných schopností pri grile. Pomocou ohňa, tepla a nezameniteľnej kresby roštu na grilovanej potravine sa dá docieliť niečo, čo sa v klasickej trúbe bežne nepodarí. Bežným grilom plynovým a tým na uhlie však dlhšie konkurujú aj grily elektrické. Ponúknu pritom oveľa rýchlejšiu prípravu, aj zbalenie samotného prístroja. Sú bezpečnejšie a lepšie sa udržiavajú. V niektorých domácnostiach sú dokonca jediné, ktoré je možné vzhľadom na rôzne okolnosti použiť. V rámci prenášateľnosti, teda mobility, ale aj váhy a miery znečistenia to elektrické grily vyhrávajú na plnej čiare.

Vybavte sa na tohtoročnú grilovaciu sezónu produkty značky WMF, ktoré toto obdobie urobia ešte o niečo pohodovejšie. Elektrické grily používajte na záhrade a s tie kontaktné kdekoľvek, a navyše za akéhokoľvek počasia.

Grilovanie na elektrickom grile má svoje výhody

Idete autom na dovolenku? Pribaľte si tentokrát do kufra kontaktný gril WMF Perfection Profi Plus, ktorý vám bude tým najlepším spoločníkom, či už idete k moru, alebo do kempu. Stačí vám iba prístup k zdroju a ste pripravení si okamžite ugrilovať skvelé pokrmy. WMF Perfection Profi Plus je vybavený technológiou automatického senzora, ktorý sníma veľkosť a hrúbku mäsa, podľa ktorých následne určí dobu varenia.

Gril WMF elektrický

Tým zaručia dokonalé výsledky vždy a všade. Plášť grilu je vyrobený z patentovanej nerezovej ocele Cromargan®, ktorá zaisťuje dlhovekú odolnosť a zároveň vyzerá elegantne a minimalisticky. Dotykový displej s LED indikátormi navyše umocňuje zážitok z grilovania vo vnútri. Pokiaľ si nevyberiete ani zo 6. programov varenia, môžete zvoliť manuálny režim, ktorý umožňuje vlastné nastavenie. A keď príde na upratovanie, gril disponuje dvoma odnímateľnými doskami z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom pre ľahké čistenie. Grilovanie už nemôže byť jednoduchšie.

Vonkajší elektrický gril takmer ako klasický plynový

Pokiaľ ale preferujete gril vonkajší, ani tam nešliapnete vedľa, keď sa rozhodnete pre značku WMF. K dispozícii na trhu je elektrický gril Urban Master Profi Plus. A ako už jeho meno napovedá, v grilovaní je to skutočný master. Ide o jedinečný vonkajší gril 2v1 s integrovanou rúrou, pre tie najlepšie výsledky z akéhokoľvek grilovania. Od striech a balkónov až po záhrady akejkoľvek veľkosti, tento gril sa postará o nezabudnuteľné grilovacie oslavy ako v meste, tak na vidieku.

Gril WMF elektrický

Vďaka dvom smaltovaným liatinovým doskám a vstavanej rúre si pochutnáte naozaj na všetkom – od mäsa, cez zeleninu, až po zapekané jedlá. Navyše disponuje teplomerom, takže sa nemusíte obávať iných ako dokonalých výsledkov.

Viac aj na stránkach: https://www.wmfsk.sk/

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
1
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.