Kuchyňa

Varené vajíčka nie iba na Veľkú Noc: variče vajíčok WMF ušetria čas

vajíčkový varič od značky WMF

Veľká Noc sa nesie v mnohej symbolike a v nej hrajú vajíčka svoju dôležitú úlohu. Mať pripravenú zásobu varených vajíčok pre obložené misy, alebo vajíčka pripravené na raňajky nie je doménou len veľkonočného obdobia. Sú väčší jedáci, aj menší. Medzi deťmi, aj medzi jednotlivými členmi domácnosti. Mať doma presne pripravené vajíčka na mäkko, na hniličku, alebo natvrdo chce občas stáť pri hrnci, sporáku a odsledovať presne čas. Alebo celú starosť ponecháte prístrojom, ktoré stačí naplniť trochou vody, zapnúť a o vajíčko sa postarajú. Takým je aj sortiment výrobcu spotrebičov WMF, ktorý najmä rodičov s málom voľného času pripraví o túto starosť. Aj raňajky tak môžu byť zaujímavým spôsobom zábavné pre deti.

Varič pre veľkú rodinu a veľkých jedákov

Tento rok siahnite po variči vajec WMF Stelio. Zrazu sa totiž postará až o 7 vajec a vy sa v čase varenia môžete venovať svojim blízkym alebo sami sebe. Elektronický časovač pritom súčasne umožňuje prípravu vajec presne podľa vášho priania – namäkko, nahniličko, či natvrdo. V neposlednom rade samostatný vypínač a signálny tón na konci varenia vám bude uľahčovať prípravu vajec kedykoľvek a kdekoľvek. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Zmenšená verzia pre vajíčka dve

Na trhu je od výrobcu aj varič pre dve vajíčka. Ten využijú najmä tí, pre ktorých je sedem priveľa a aj prístroj je pre nich možno príliš veľký. Menšia kuchyna, mladé párya menší vajíčkoví konzumenti možno ocenia menšiu kapacitu na dve vajcia značky WMF z radu KITCHENminis®. Tento malý varič na vajcia navyše šetrí miesto vo vašej kuchyni, teda vám bude celoročným pomocníkom, nielen počas veľkonočných sviatkov. Pripraví na raňajky jedno alebo dve vajcia akejkoľvek veľkosti. Je veľmi stabilný, vyrobený z kvalitných materiálov a zároveň sa ľahko čistí. Vy sa tak nemusíte starať o zdĺhavé umývanie hrncov. Keď sú vajcia hotové, zaznie zvukový signál, vy teda ich prípravu nemusíte vôbec strážiť. Odporúčaná cena 69,99 EUR.

Varič vajíčka a stojan WMS

Čo tak pre jedno vajíčko?

Pre najmenších jedákov, alebo menšie nároky je varič aj pre jediné vajíčko  WMF (Odporúčaná cena 35,99 EUR), vložte ho do stojančeka WMF McEgg a vaši pomocníci majú o zábavu postarané. Veselý stojan vám navyše zaiste bude robiť radosť kedykoľvek, a to nielen na Veľkú noc. Rozhodne sa teda oplatí mať pár takých v zásobe, nikdy neviete, kedy budete vy, alebo vaše ratolesti potrebovať rozveseliť – McEgg sa o to zaručene postará. Použite kladivko na rozbitie škrupiny, siahnite si pre lyžičku v stojane a pochutnajte si! Odporúčaná cena 11,16 EUR.

Viac detailov o značke aj na wmf.cz

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.